Thomas ve Arkadaşları: Ekspres Teslimat

Aksiyon Macera Oyunu
BİLGİ
  • Lisans Ücretsiz
  • Boyut 497.2 MB
  • Version Cihaza göre değişir
  • Dil Türkçe
  • Firma Budge Studios
Çocuklarınızın Thomas ve Arkadaşları ile macera dolu anlar yaşamasını isterseniz oyuna ücretsiz bir şekilde sahip olabilirsiniz.

Minika çocuk kanalında yayınlanan sevilen çizgi film Thomas ve Arkadaşları bu sefer farklı bir macera içerisinde yer alıyor. Çocuklarınız Thomas ve Arkadaşları'nın hayranı ise IOS  cep telefonunuza ya da tabletinize Thomas ve Arkadaşları: Ekspres Teslimat mobil oyununu ücretsiz olarak indirebilirsiniz. Çocuklarınız bu duruma çok sevinecekler. Çünkü oyunumuz sayesinde artık onlar da Thomas ve Arkadaşlarına katılabilecekler. 

Sör Topham Hatt için özel bir doğum günü partisi hazırlığı başlıyor. Bunun için çocukların yapması gereken bir çok görev bulunuyor. Bunlardan en önemlisi Thomas ve Arkadaşları'na katılarak parti için gerekli olan ögeleri farklı alanlardan toplayarak parti alanına getirmek. BU çok zaman alan bir görev, fakat hızlı olursanız başarabilirsiniz. 

Ne kadar çok ögeyi bir araya getirirseniz parti o kadar büyük olacaktır. Lokomotifinle pistlerde ilerleyerek ögeleri toplayacaksınız. Balonlardan havai fişeklere, farklı parti ögeleri toplayarak partinin olacağı kaleye götürün. Patiye katılacak olan konukları da taşıma görevi size aittir. Teslim edilen her parti ögesi için bir zımba kazanabilirsiniz. Bu da lokomotifinizi geliştirmek için işinize yarayabilir. 

Thomas ve Arkadaşları: Ekspres Teslimat indir
DİĞER SÜRÜMLER