Thomas ve Arkadaşları: Ekspres Teslimat

Aksiyon Macera Oyunu
BİLGİ
  • Lisans Ücretsiz
  • Boyut 17 MB
  • Version 1.0
  • Dil Türkçe
  • Firma Budge Studios
Thomas ve Arkadaşları, eşliğinde macera dolu anlar yaşamak isterseniz oyuna sahip olabilirsiniz.

Çocukların iç dünyasından anlayan ve ona göre yaratıcı oyunlar geliştirmeyi başaran Budge stüdyosunun bu sefer ki muhteşem oyunu Thomas ve Arkadaşları: Ekspres Teslimat çocuklarınızı heyecan verici bir maceraya davet ediyor. Minika çocuk kanalında yayınlanan Thomas ve Arkadaşları çizgi filminin oyunu olarak karşımıza çıkan bu macerada çocuklar keyifle vakit geçirebilecekler. 

Eğlenirken arkadaşlık kavramını da edinecek olan çocuklarınızı bir dolu macera bekliyor. Oyunun her sahnesi özenle hazırlanmış olup birbirinden farklı içeriklere sahiptir. Oyunumuzda Thomas ve Arkadaşları eşliğinde sanal bir tren içerisinde olacak ve Sodor Adasının keyfini çıkartmaya çalışacaksınız. 

Sör Topham Hatt'in doğum günü geldi, lokomotifler bunu sürpriz bir doğum günü partisiyle kutlamaya karar verdi. Birlikte çalışarak parti için gereken her şeyi adadaki farklı konumlardan toplayacak ve gereken yerlere teslim edeceksiniz. Ne kadar fazla öge teslim ederseniz o kadar özel ve geniş bir parti düzenlenir. Böylelikle eğlencenin miktarı da daha fazla olur. 

Özel parti süsleri, pastalar, havai fişekler, balonlar ve daha bir çok öge toplanıp taşınmak için sizi bekliyor. Daha fazla beklemeden oyuna dahil olarak Thomas ve Arkadaşları eşliğinde macera dolu anlar yaşayabilirsiniz. Çocuklar bu oyunda çok keyifli vakit geçirecekler. Onlar için oyunumuzu Android  cep telefonunuza indirebilirsiniz. 

Thomas ve Arkadaşları: Ekspres Teslimat indir
DİĞER SÜRÜMLER